Rozhovor

Damir Redzic: Zimomriavkový pocit

Damir Redzic: Zimomriavkový pocit

A-TÍM
|
Rozhovor
| ut 30.4.2024, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő
article_banner
article_banner
article_banner

„Z gólu som mal takú obrovskú radosť, že som len bežal a bežal.“ Dvadsaťjedenročný maďarský krídelník dosiahol svoj prvý presný zásah v drese DAC-u, stal sa 198. strelcom klubu v najvyššej súťaži.

„Je to výborný pocit, že som svoj prvý gól strelil práve proti Slovanu. Vstúpil som dobre do zápasu, pomohol som tímu a v tomto chcem pokračovať. Tréner ma poslal ihrisko za stavu 4:0, potom súper znížil na 4:3, žiaľ, aj kvôli penalte, ktorú som zapríčinil. Našťastie sa mi však podarilo skórovať, čo definitívne rozhodlo o našom víťazstve,“ vrátil sa v myšlienkach k derby DAC-Slovan maďarský krídelník Damir Redzic, ktorý v 89. minúte stanovil na konečných 5:3.

„Môjmu gólu predchádzala pekná akcia, nabehol som si do prázdneho priestoru, našla si ma lopta a umiestnil som ju som povedľa brankára. Z gólu som mal takú obrovskú radosť, že som len bežal a bežal. Pribehlo ku mne v podstate celé mužstvo, vrátane trénera. Poraziť Slovan je skvelý pocit. Boli sme lepší, dominovali sme, súpera sme vo všetkom predčili. Bol to úžasný pocit, keď osemtisíc ľudí kričalo moje meno, mal som zimomriavky. Rád by som to zažil čo najčastejšie,“ dodal kmeňový hráč Ferencvárosu.

article_bannerarticle_banner