Aktuality

Predaj vstupeniek na stretnutie Slovan - DAC 1904

Predaj vstupeniek na stretnutie Slovan - DAC 1904

A-TÍM
|
Aktuality
| ut 12.12.2023, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

V poslednom jesennom zápase nastúpi DAC na štadióne Slovana. Predaj vstupeniek do sektora hostí bol už spustený a prebieha výlučne online.

V záverečnom jesennom kole nastúpi DAC na pôde lídra a obhajcu titulu. Naplňme sektor hostí na bratislavskom Tehelnom poli pri príležitosti posledného zápasu v roku 2023! Predpredaj vstupeniek už bol spustený.

Stretnutie 18. kola Niké ligy ŠK Slovan Bratislava - DAC 1904 má výkop v nedeľu 17. decembra 2023 o 17.30 h.

Predaj vstupeniek:

Jednotná cena vstupeniek do hosťujúceho sektora je 12 eur pre všetky vekové kategórie. Ich predaj prebieha výlučne online na nasledovnom linku:
https://ticketmedia.sk/performance/1404/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-DAC-1904-DUNAJSKA-STREDA

Sektory vyhradené pre fanúšikov DAC: D201, D202, D203 a D204

Po kliknutí na link a výbere sektora do poľa „Unikátny kód“ zadajte dunajska1. Maximálny počet vstupeniek na jeden nákup je 8 ks.

Vstupenky sa predávajú na meno a pri kúpe vstupenky treba zadať všetky požadované údaje, vrátane registrácie pomocou emailu a hesla.

Pri vstupe na štadión je nutné preukázať sa OP (príp. cestovným pasom), kartičkou poistenca alebo preukazom ZŤP a meno na vstupenke sa musí zhodovať s menom na doklade. V opačnom prípade nebude fanúšik vpustený na štadión.

V zmysle oznámenia domáceho klubu bude online predaj pre našich fanúšikov prebiehať len do soboty 16. decembra 2023 do 20.00 h.

Po deaktivácii linku, resp. na štadióne pred zápasom nebude možnosť na kúpu vstupenky.

Spoločný presun na zápas:

Fankluby organizujú spoločné cestovanie na stretnutie vlakom, ktorého odchod z Dunajskej Stredy je o 15.20 h (osobný vlak 4322) a návrat zo stanice Nové Mesto o 20.22 h (1453).

Fanúšikom odporúčame, aby si lístky na vlak zakúpili v predpredaji, a to cez tento odkaz.

Ďalšie informácie pre fanúšikom ohľadom stretnutia Slovan-DAC, vrátane parkovania pre osoby prichádzajúce motorovými vozidlami, prinesieme v najbližších dňoch.

article_bannerarticle_banner