Aktuality

Poďme spolu na DAC: zážitky detí z Trstíc a registrácia na zápas s Trenčínom

Poďme spolu na DAC: zážitky detí z Trstíc a registrácia na zápas s Trenčínom

A-TÍM
|
Aktuality
| st 29.11.2023, Nagy Krisztián, foto: Fekete Nándor
article_banner
article_banner
article_banner

Deti zo ZŠ s VJM v Trsticiach nám poslali svoje zážitky vo veršovanej forme a okrem toho si môžete prečítať aj podmienky na prihlásenie do projektu „Poďme spolu na DAC!“.

Víkendový duel DAC-ViOn bol už štvrtý počas tejto jesene, keď k nám do MOL Arény zavítali návštevníci v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“. Po deťoch z Čenkoviec, Dolného Štálu a Jahodnej sme tentoraz privítali žiakov Základnej školy s materskou školou s VJM Trstice. O tom, ako sa u nás cítili, si môžete prečítať nižšie.

Dnešným dňom zároveň spúšťame registráciu na posledný domáci ligový duel v tejto jeseni, v ktorom bude v nedeľu 10. decembra 2023 o 17.30 h súperom našich futbalistov AS Trenčín.

Registrovať sa na uvedené stretnutie môžete do budúceho pondelka, 5. decembra 2023 do 12.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu marketing@dac1904.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne.

DAC-Zlaté Moravce: zážitky a reakcie, ZŠ Trstice

„Na tretí raz sa to podarilo! Od roku 2017, keď klub spustil projekt „Poďme spolu na DAC!“, sme už viackrát prihlásili našu školu a teraz - vďaka našej veršovanej prihláške - sme konečne uspeli.
Začali sa horlivé prípravy a na zápas proti Zlatým Moravciam sa nám podarilo nazbierať 43 žiakov. V mrazivom počasí nás zahrievala atmosféra, ktorá panovala na tribúnach. Cez prestávku nás pustili na ihrisko, kde medzi nás prišli hráči na malú autogramiádu. Napínavý zápas sa skončil domácim víťazstvom.
Bol to nezabudnuteľný zážitok, za ktorý ďakujeme.
A čo povedali naši žiaci cestou domov?
„Dúfame, že prídeme aj inokedy.“
„Jablkový strek bol vynikajúci!“
„Bolo fantastické prvýkrát sa objaviť na ihrisku, dúfam, že si tu ešte zahráme!“
„Autogramiáda bola úžasným zážitkom.“
„Hurá, naše mužstvo vyhralo!“
Katalin Rákász a Denisza Menyhárt, učiteľky

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény. Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!