Rozhovor

Milan Dimun: Kabína po celý čas drží pokope

Milan Dimun: Kabína po celý čas drží pokope

A-TÍM
|
Rozhovor
| ne 3.9.2023, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

„Niekedy sú momenty, keď jednoducho nejde hra, chýba nejaký detail, ale verím, že dobre využijeme reprezentačnú prestávku a už v najbližšom zápase to zlomíme.“ Včerajšie ligové stretnutie očami Milana Dimuna.

„Odohrali sme ťažký zápas, ktorý bol fyzicky náročný hlavne po červenej karte Risvanisa. Myslím si, že do vylúčenia sme boli domácim vyrovnaným súperom, mali sme aj jednu veľkú šancu Gavrićom. Veľká škoda, že sme ju nevyužili. Druhá časť prvého polčasu bola kritická, súper nás zatlačil, ale ustáli sme to. Cez polčasovú prestávku sme si povedali, že do toho dáme všetko a pokúsime sa Trenčín prekvapiť. Úvod druhého dejstva nebol z našej strany zlý, začali sme aktívne, len škoda, že niektorý z protiútokov sme nedokázali využiť na gól. Domáci strelili zvláštny gól, bola to taká polostrela, polocenter. Záver bol z našej strany zbrklý, už sme sa nedostávali do šancí, preto sa nám nepodarilo vyrovnať. Možno tam bolo prílišné chcenie, takže domáci si vedenie už ustrážili,“ zhodnotil včerajšie stretnutie 6. kola Niké ligy Trenčín-DAC (1:0) Milan Dimun.

Po tomto víkende nasleduje reprezentačná prestávka, najbližší ligový duel odohráme až o dva týždne, keď v MOL Aréne privítame Slovan. „Verím, že nám reprezentačná prestávka pomôže, popracujeme počas nej na nedostatkoch, ktoré nás ťažia. Musíme trénovať ešte tvrdšie, razantnejšie a precíznejšie, v tom prípade si možno aj to povestné šťastie prikloníme na našu stranu. Kabína po celý čas drží pokope. Aj včera sme si za bezgólového stavu povedali, že dáme do toho všetko a napriek červenej karte skúsime Trenčín prekvapiť a vyhrať. Žiaľ, nevyšlo to. Niekedy sú momenty, keď jednoducho nejde hra, chýba nejaký detail, ale verím, že dobre využijeme tieto dva týždne a už v najbližšom zápase to zlomíme.“

article_bannerarticle_banner