Aktuality

Darujme 2% z našich daní mladým talentom!

Darujme 2% z našich daní mladým talentom!

A-TÍM
|
Aktuality
| ut 5.3.2024, DAC 1904

Prečo sa oplatí venovať 2% našich daní práve Občianskemu združeniu DAC Akadémia? Pretože každé euro, ktoré investujeme do tejto iniciatívy, slúži na rozvoj talentov.

V každom roku prichádza čas, keď šedé dni zafarbia dôležité rozhodnutia. Áno, opäť je tu obdobie daňových priznaní, ale dobrá správa je, že 2% z našich daní môžeme venovať aj na účely, ktorými pomôžeme mnohým ľuďom.

„Práca, ktorú vykonáva Občianske združenie DAC Akadémia, podporuje nielen šport, ale aj zdravý vývin mládeže a komunitnú súdržnosť. Pokiaľ nemáme silnú akadémiu, nemôžeme mať ani silný klub. Súčasťou výchovy futbalistov je aj rozvoj osobnosti týchto mladých ľudí. Pre nás je veľmi dôležité mapovanie talentov, pochádzajúcich z nášho regiónu. Na to, aby sme mohli vychovať hráčov medzinárodnej úrovne, naši talentovaní hráči musia absolvovať prípravu na európskej úrovni, v európskych podmienkach. Tvrdo pre to pracujeme každý deň na akadémii. Našich fanúšikov prosíme, aby venovali 2% svojich daní Občianskemu združeniu DAC Akadémia. Je to veľká pomoc pre akadémiu pre dosiahnutie spoločných cieľov” – povedal riaditeľ DAC Akadémie Krisztián Németh a dodal, že z príspevkov z 2% daní sa v minulých rokoch podarilo financovať veci, ako:

- nákup pomôcok
- cestovanie mládežníckych tímov na zápasy alebo medzinárodné turnaje
- finančná a technická podpora sociálne znevýhodnených mladých talentov
- organizovanie turnajov, aj s medzinárodnou účasťou
- regionálne projekty na rozvoj kvality a infraštruktúry miestnych futbalových klubov
- brankárske a tréningové kempy, sústredenia

Ak by ste chceli podporiť stále rastúci tábor našich talentovaných futbalistov, svoj príspevok pošlite sem:

Názov občianskeho združenia: DAC AKADÉMIA
Sídlo: Štúrova 1090/7, 92901 Dunajská Streda
IČO: 50066196
Dátum vzniku: 2015.12.10.

Nenechajte, aby bol proces daňového priznania len administratívnou záťažou! Využite možnosť venovania 2% svojich daní a pomôžte mladým ľuďom, ktorých podporuje Občianske združenie DAC Akadémia!

Kliknutím sem si môžete stiahnuť formulár, ktorý je možné odovzdať aj v DAC store.

article_bannerarticle_banner