V poslednom vystúpení v rámci letného prípravného obdobia privítame v našej akadémii rumunského druholigistu, výkop je vo štvrtok o 17.30 h.
Žlto-modrých čaká záverečný zápas v rámci letnej prípravy. Nový ročník Niké ligy pre nás odštartuje budúcu sobotu 26. júla domácim súbojom proti Michalovciam. Poslednú previerku pred ostrým štartom do súťažného ročníka 2025/26 absolvujeme v MOL Akadémii proti štvrtému tímu uplynulej sezóny rumunskej druhej najvyššej súťaže.
Zverenci 50-ročného Florina Pîrvua sú v Dunajskej Strede na sústredení, v rámci ktorého odohrajú celkovo tri zápasy. V prvom minulú sobotu porazili Šamorín 3:2 a po nás ich ešte vyzve Ružomberok, na ktorý narazia v sobotu podvečer v Nitre. Ďalšie informácie o zajtrajšom súperovi nájdete tu.
„Hráme posledný prípravný zápas, pred ktorým sa sústreďujeme sami na seba. Chceme v ňom vidieť tie veci, na ktorých sme doteraz robili a, samozrejme, cieľom je víťazne sa naladiť na ligu, aj keď do prvého ligového kola bude stále ešte dosť času. Verím, že to bude ďalšia dobrá previerka, hoci je to iný súper ako tí predchádzajúci. Je to medzinárodný zápas, ale berieme ho ako súčasť tréningového cyklu a priestor dáme viacerým hráčom,“ naznačil smerom k súboju s FC Voluntari tréner Branislav Fodrek.
Prípravné stretnutie DAC 1904 - FC Voluntari má výkop vo štvrtok 17. júla 2025 o 17.30 h, rozhodujú Smolák - Pozor, Piatka.
Informácie pre fanúšikov
Zápas sa uskutoční v MOL Akadémii na prírodnom ihrisku č. 1 s tribúnou, vstup je voľný.
Prosíme fanúšikov, aby na parkovanie využili státie pozdĺž Viedenskej cesty - sledujte pokyny usporiadateľov.
Vstup do areálu je možný cez rampu pri hlavnom vchode, otvárame 45 minút pred úvodným výkopom, t.j. o 16.45 h.
V celom areáli Akadémie platí zákaz fajčenia, požívania alkoholických nápojov a lúskania tekvicových či slnečnicových jadierok.
Stretnutie môžete sledovať aj v živom prenose na našom oficiálnom YouTube kanáli a Facebook profile.