Aktuality

Nábor dievčat - Poď medzi nás!

Nábor dievčat - Poď medzi nás!

AKADÉMIA
|
Aktuality
| ut 19.9.2023, KK
article_banner
article_banner
article_banner

​Vyskúšaj sa na ihrisku! 24. októbra, v utorok čakáme dievčatá, milovníčky futbalu vo veku 9-18 rokov na Nábor na MOL Akadémii!

Harmonogram 24. októbra:

- 16:30 stretnutie s trénermi
- 17:00 tréning

Kontakt:

Hlavný tréner: Mgr. Dosztig Dávid

Tel.: 0915 133 291

Asistent trénera: Viktória Bögiová
Tel.: 0903 129 914

V prípade záujmu nás kontaktujte a poskytneme viac informácií.

Každý utorok o 17:00 bude otvorený tréning pre dievčatá. Čakáme Ťa aj v pripade, že prvýkrát sa ešte nechceš pridať, len si zvadavá, ako u nás prebiehajú tréningy.

Dievčatá, ak chcete hrať futbal, čakáme Vás na MOL Akadémii!

“Po ťažkom ligovom štarte sa naše tímy dostávajú do formy a nájdú samých seba. Som zástancom tvrdej práce a s radosťou sledujem, že dievčatá každodenne pracujú pre lepší výsledok tvrdo a s pokorou. Čo sa týka streleného gólu v staršej kategórii, bola to veľmi pekná strela, takú peknú na dorasteneckom zápase vidíme len málokedy. Zápas bol napínavý až do konca a som hrdý na moje zverenkyne, že kontrolu nad zápasom nepustili z rúk. V mladšej kategórii vyzeralo, že zápas bol rozhodnutý už v prvom polčase, družsvo odchádzalo do šatne za polčasového stavu 0:4. Ak by ste dostali chuť a chceli by ste prežiť podobne napínavé momenty na ihrisku, srdečne vás očakávame 24.októbra na deň otvorených dverí na MOL Akadémii” – povedal Dávid Dosztig, hlavný tréner ženských družstiev.

article_bannerarticle_banner