Aktuality

V sobotu sa v MOL Aréne uskutočnia dva zápasy DAC-Slovan

V sobotu sa v MOL Aréne uskutočnia dva zápasy DAC-Slovan

AKADÉMIA
|
Aktuality
| ut 28.5.2024, Kiss, FAA
article_banner
article_banner
article_banner

Majstrovstvá mladšieho dorastu U16 a U17 sa uzavrú 1. júna a v záverečnom kole obe naše mužstvá v týchto vekových kategóriách privítajú bratislavský Slovan. Tentoraz sa oba zápasy odohrajú netradičným spôsobom v MOL Aréne. Fandime našim mladým na mieste!

V sobotu očakávame všetkých fanúšikov DAC do sektoru C MOL Arény, aby sme sa poďakovali mladíkom za ich predvedené výkony v tejto sezóne naozaj skvelým povzbudzovaním. Sezóna by sa ani nemohla skončiť špeciálnejším zápasom ako stretnutím proti veľkému rivalovi Slovanu. Naše mládežnícke tímy U16 aj U17 sa pripravujú na to, aby porazili "belasých".

Tím U17 na čele s Bélom Ballom by sa v prípade víťazstva bodovo vyrovnal aktuálne druhému tímu z hlavného mesta, ale nech sa zrodí akýkoľvek výsledok, je už isté, že šampionát ukončí na stupňoch víťazov. Zverenci Róberta Biegelbauera, hráči nášho tímu U16 budú oslavovať titul bez ohľadu na výsledok posledného zápasu, keďže ich náskok je pred záverečným kolom už nedostihnuteľný.

Začiatky zápasov:

1. 6. 2024, sobota

U17 – 11:00, DAC 1904–Slovan

U16 – 13:15, DAC 1904–Slovan

Týmto dvom mládežníckym tímom by sme sa chceli poďakovať za vynikajúce výkony počas celého roka spôsobom, ako sa na velikánov patrí. Dňa 1. júna spoločne zaplňme C-sektor MOL Arény, aby znelo čo najhlasnejšie „Szép volt, fiúk!”.

article_bannerarticle_banner